Ymmärräksää....

että mun on sua IKÄVÄ. Ei se tarkoita että mun tarvis sut saada... tiedät vaan sen, että sä olet spesiaali
4791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

että jotkut myös haluaa sen saada, mitä ikävöi.

Äänestä

jos ei ole ikävä. mullakin on.

mitä tuo

Äänestä
  • tuo

    Äänestä

  • <3<3<3 kirjoitti:

    tuo

    eipä tarvi enää pähkäillä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


==== kirjoitti:

että mun on sua IKÄVÄ. Ei se tarkoita että mun tarvis sut saada... tiedät vaan sen, että sä olet spesiaali

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu