Terolla ei mahdollisuutta voittaa

Anniinalle että äänestää sen voittoon ja näimmehän se jo että se pystyy siihen niin paljon Anna sai kannatusta äänestyksissä.
8553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Anniinalle voittoa ja se on oikein. Katsokaapa Juhanin naamaa ja käytöstä on nimittäin aikamoinen jännitys jäbällä koko ajan. Vetää kurkkunsa , nuolee huuliaan , haukottelee, suu tiukasti kiinni, ei hymyile niin usein kuin ennen, ym

Äänestä

  • ansku on inhokki kirjoitti:

    http://bbplaza.net/

    anskua inhotaan kaikista eniten.

    Oletko seurannut tilannetta muualta, et todennäköisesti.Ansku on pidetty.BBplazalle voi kuka tahansa äänestää monta kertaa.Ja kuka johtaa.Anniina.Sunnuntaina lähtee täältäpäin paljon plussai Anninalle ja miinuksia muille kirjoituksesi johdosta.

    Äänestä

  • -haukottelee, suu tiukasti kiinni-
    en mie ainakkaa ossaa, katoppako mie yritän nuin j anuin , mutta katoppako ei onnistu

    Äänestä

juonitella sanomalla että anskun pitäs voittaa ja teron pudota viime sunnuntaina. ois tullut varmaan rangaistus mutta ei oo enää äänestyksiä mihin vo joutua..

johan anniina ja jarmo on samaa jengiä ja tero yksin puolustaa itseään. terolle plussat, kyllä se voi voittaa ainakin jos näytetään kaikille mitä kukin tehnyt talossa, anniina ei mitään verrattuna teroon ja johaniin.

Äänestä
  • Vaan Johan tulee voittamaan, se on saletti.

    Äänestä

  • on ! Terolla ei ole kyllä ollut talossa paljon mitään kivaa kun vertaa tuohon Anniinaankin, joka tuli paljon myöhemmin.Tämä hölmöläinen saa aina valita sviittivieraat, ja saa suklaat ja kaiken, samoin Johan.Toivon Terolle onnea, jaksamisi ja hän kyllä kestää mollaukset loppuun, ei räsähdä joka asiasta. Hyvä Tero !!!!Sinulla on paljon ihailjoita ja kannustajia.Eikö voittajan kuulukin olla juuri tuollainen, hyvää mieltä tuottava.JOhan on niin ylimielinenkin, että haisee

    Äänestä

  • ----------------- kirjoitti:

    on ! Terolla ei ole kyllä ollut talossa paljon mitään kivaa kun vertaa tuohon Anniinaankin, joka tuli paljon myöhemmin.Tämä hölmöläinen saa aina valita sviittivieraat, ja saa suklaat ja kaiken, samoin Johan.Toivon Terolle onnea, jaksamisi ja hän kyllä kestää mollaukset loppuun, ei räsähdä joka asiasta. Hyvä Tero !!!!Sinulla on paljon ihailjoita ja kannustajia.Eikö voittajan kuulukin olla juuri tuollainen, hyvää mieltä tuottava.JOhan on niin ylimielinenkin, että haisee

    jääny taloon, niin mitähän olis tapahtunut.
    Oli se viimeviikko niin levotonta riehuntaa, että kaikista ennakkoon olleista käsityksistä piti luopua.
    Luulin nääs, että seurusteleva perhetyttö käyttäytyy toisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anna lupas kirjoitti:

Anniinalle että äänestää sen voittoon ja näimmehän se jo että se pystyy siihen niin paljon Anna sai kannatusta äänestyksissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu