Laitan nyt vielä tännekkin..
Olisi tulevaisuudessa tarkotus hankkia dogilleni kaveri.
Olisiko rotu ehdotuksia?
Takaraivossa on kyllä toinen doggi, mutta ois kiva kuulla kuitenkin muita rotuehotuksia..
Dogille kaveri: ehotuksia?
7
1453
Vastaukset 7
- vielä tännekin"
luitko palstan ohjeita ennen tänne laittoa?
massapostittelu kiellettyä - on toinen doggi
Otsikko jo sisälsi kaiken tärkeimmän.
- vois olla
kissakin kiva kaveri=)
- blackmagictiger
vois olla kirjoitti:
kissakin kiva kaveri=)
MITES BERNHARDILAINEN
- kaikenkokoisia
Meillä doggien kavereina ollut mäyräkoira,kääpiösnautseri ja kultsu.Muuten menee hyvin koko lailla porukassa,mutta leikkiä ei voi kukaan dogin kanssa,syynä liian rajut otteet ja koko ero.Siis jos kaveria koiralle,niin ota isohko rotu.Itse miettisin leonbergiä,berniä tai vaikkapa saksanseisojaa jos metsästys kiinnostaa.
- elsi
Meilla doggi ja ranskis ja on mailman parhaimmat kaverit!!! leikit sujuu ilman ongelmia ja molemmat niin ihanii lutukoita!!!!
- toista dogia haaveilen
itselläni on dalmaatti doggin kaverina, ja tiedän myös monta muuta joilla on tämä sama parivaljakko. td&d leikkivät loistavasti yhdessä, kumpikaan ei jää jalkoihin. toki oman rodun edustaja on aina se paras kaveri :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521063Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll221040Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 50824
- 46725
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181605Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560