Mies, jos sinulla on vakituinen kumppani, parisuhde / oletko tyydytetty, jos saat seksihetken 1 tai 2 kertaa kuukaudessa...et vastaa, on niin henk.kohtaista.
Naisena, haluan useita kertoja viikossa, mieheni tahtoo uupua! Juo liikaa, tupakointia lopettelee.
Ei anna ottaa rakastajaakaan..tosin en haluaisikaan.Sitten, jos jostain kitisen..ihmettelee miksi. Sanon suoraan olevani puutteessa. Ei ota vakavasti, vain ihmettelee. Muuten sopuisa, kiva mies.
GALLUP
5
537
Vastaukset
- enm
- Vakituisessa parisuhteessa nyt tottakai pitäisi tyydytys useammin saada kuin pari kertaa kuussa... Tuo tupakka on ehkä sen seksin kannalta vielä pahempi kuin viina... Itsellä ainakin palautui pikkuhiljaa lopettamisen jälkeen.
Entäs se läheisyys muuten? Ja voihan sitä naisensa tyydyttää muutenkin... Ja pitäiskin. - miten vois
No ei kait tuollaisesta vois olla tyytyväinen. kyllä kerran päivässä pitää saada pysyäkseen terveenä ja työkykyisenä.
Johan tuollaisesta pihtauksesta masentuu lopullisesti. - mies40vuotta
En...
Viikossa tuo määrä jotenkin ehkä riittää, mutta useamminkin on parempi... Ehdota miehellesi ryhmäseksiä. Yleensä miestä ei tarvitse pitkään houkutella kimppakivaan.
- Viriili N52
...muutamia kertoja kimppakivaa. Nyt viikollakin houkuttelin miten ottaisi, jos ottaisimme toisen naisen mukaan. Ei halua, ei kiinnosta. Olen ehdotellut myös jotain uuden kokeilua ihan kaksisteen. Voi ajatuksena innostua, vaan siihen jääkin. Mulla oli aika työ saada hänen suuseksiin, siis että minä sitä teen hänelle.
viimeksikin kun niin tein ja otin loppuun, hän jälkeenpäin sanoi vieläkin vähän häpeävänsä.
Vakuuttelin parhaan kykyni mukaan ettei ole hävettävää, enkä sitä tekisi jos olisi minulle epämieluisaa.
Kai hänen aiempi liittonsa ollut suht seksitön, ainakin lasten syntymien jälkeen naiselta mennyt halu. Miksiköhän? Mielestäni kaikki jutut ja oireet viitanneet siihen, että ent. kumppanillaan ollut toinen mies ja jättänyt omansa jäähylle seksin suhteen. Mies ei voi tätä uskoa, kun nainen viileä pikkuvirkanainen, tietävä ja tahtova, alistaja tahtonsa mukaisesti. Siis luotettava nainen. Pah!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle743930Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1893195Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472986Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle702570Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3682310- 1721971
- 781595
- 331515
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231408Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.391382