varsin etullisia lentoja

elikkä paripäivää sitten tulivat myyntiin AirAsian lennot välille Lontoo Kuala Lumpur. niija Lontooseenhan lentää Ryaneir aika etullisesti Tampereelta.

http://www.airasia.com/site/my/en/page.jsp?reference=london2008
http://www.ryanair.com/site/FI/

terkut:
pera
81751
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

on aloittanut lennot! Kivaa!
AirAsiaX lennättää Australiaan asti suht´edullisesti..

Äänestä

HEL-KUL via Abu Dhabi, EURO 1360,- kahdelta.
Air Asia olis tullut kalliimmaksi.

Äänestä

Itse varasin lennot Helsingistä Lontooseen ja Lontoosta air asialla Kuala Lumpuriin. Meno-paluu, kaikki lennot yhteensä 380e. Eli halvalla lähti :) Tosin piti hyvissä ajoin varata...

Äänestä
  • Kuinkas meinaat kulutella aikaas siellä Lontoossa... ainakin vuorokausi kentällä... kö???

    Äänestä

Muuten hyvä mutta ei kerkiä saman päivän lennolle vaan täytyy odotaa Lonoossa seuraavaan päivään......joka sekin maksaa

Äänestä
  • myös harkitsemisen arvoinen vaihtoehto on lentää saksasta bangkokiin/ kuala lumpuriin. saksaan pääsee tarjouksia seuraamalla halvalla esim. air berlinillä 58€ (ja siihen sisältyy 20kg matkatavaraa toisin kuin rayan airilla) emirates tarjoaa myös saksasta lentäjille saksan juna-voucheria ilmaiseksi jos tarvii siirtyä kentältä toiselle.

    Äänestä

  • surffailu kannattaa kirjoitti:

    myös harkitsemisen arvoinen vaihtoehto on lentää saksasta bangkokiin/ kuala lumpuriin. saksaan pääsee tarjouksia seuraamalla halvalla esim. air berlinillä 58€ (ja siihen sisältyy 20kg matkatavaraa toisin kuin rayan airilla) emirates tarjoaa myös saksasta lentäjille saksan juna-voucheria ilmaiseksi jos tarvii siirtyä kentältä toiselle.

    aika halvalla pääsee myös esim. ba:lla hki-lontoo (150 menopaluu) ja ainakin meno osuu hyvin airasian lähdön kanssa. easybusilla on ollu halpiskampanja lentokenttäkuljetuk´siaa, lontoo keskusta-stanstedt 1 punta menopaluu.

    Äänestä

  • 31.3. lon-kl kirjoitti:

    aika halvalla pääsee myös esim. ba:lla hki-lontoo (150 menopaluu) ja ainakin meno osuu hyvin airasian lähdön kanssa. easybusilla on ollu halpiskampanja lentokenttäkuljetuk´siaa, lontoo keskusta-stanstedt 1 punta menopaluu.

    Onko joku jo lentänyt air asialla kl:iin? Onko miten ahdasta, tarjoilut tietenkin maksullisia vais?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_28750 kirjoitti:

elikkä paripäivää sitten tulivat myyntiin AirAsian lennot välille Lontoo Kuala Lumpur. niija Lontooseenhan lentää Ryaneir aika etullisesti Tampereelta.

http://www.airasia.com/site/my/en/page.jsp?reference=london2008
http://www.ryanair.com/site/FI/

terkut:
pera

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu