BB: Anniina kasvattanut johtoaan!

Anniinan prosenttiluku on tällä hetkellä 26,7.

Toisena on Tero 21,7 prosentillaan.

http://www.lime24.fi/uutinen.asp?cat=Starat&id=12878

http://www.stara.fi/2008/11/28/bb-anniina-paljasti-omat-rajansa/

BB-Anniina paljasti omat rajansa

ihanaa...
2213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei voi pitää kyllä paikkaansa- ei rehellisin keinoin!! Tää koko tämän vuoden BB ollut ihan feikkiä!!! Kyllä mielenkiinto ohjelmasta meni täysin!

Äänestä
  • Toimiikohan tuotanto totuudenmukaisesti. Ihmettelen. Miten voisi noin näkymätön ihminen olla kärjessä. Mä en näe siinä edes mitään viihdyttävää. En kyllä ikinä katso BB:tä, jos tuommosen ihmisen annettaisiin voittaa. Ei ikinä. Johan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pari linkkiä kirjoitti:

Anniinan prosenttiluku on tällä hetkellä 26,7.

Toisena on Tero 21,7 prosentillaan.

http://www.lime24.fi/uutinen.asp?cat=Starat&id=12878

http://www.stara.fi/2008/11/28/bb-anniina-paljasti-omat-rajansa/

BB-Anniina paljasti omat rajansa

ihanaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu