kumpi tuli ensin

MUNA VAIKO KANA??
3462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kukko

Äänestä

kun muna lepäilee itseensä tyytyväisenä aktin jälkeen sängyssä ja kana katselee kattoa happamana vieressä, niin vastaus lienee selvä :)

Äänestä
  • Muna lepäilee oman(pankin) katon alla. Valintamyymälänvaimo kassa on tyytyväinen vaikka se akti työstä käykin. Pakkohan se on antaa rontosta kerran viikossa rttä elintaso säilyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mminua vaivaa kirjoitti:

MUNA VAIKO KANA??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu