Laahustaako

onko rauman katukuvassa naisia nuorta vanhaa jotka lähtee helposti matkaan pitämään minulle hauskaa
2315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lallikselle minut viet, niin mulla ainakin ois hauskaa :)
Ollia ikävä....

Äänestä

Ei katukuvassa voi olla mukaanotettavia naisia, ei nuoria eikä vanhoja. Itse olen kuvannut Rauman torin elämää ja niissä kuvissa myös eri-ikäiset naiset monipuolisesti edustettuina. Luovu katukuvan naisista ja mene hyvä ihminen Rauman keskustaan katsomaan seuraa itsellesi. Mutta muista Vademecum -suuvesi. Raumalaiset naiset eivät voi sietää marjapuuron-hajuista hengitystäsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyytiin ottaisin ja kirjoitti:

onko rauman katukuvassa naisia nuorta vanhaa jotka lähtee helposti matkaan pitämään minulle hauskaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu