Kateelliset Jarmo ja Johan

Kateelliset Jarmo ja Johan kettuilevat koko ajan Terolle palkintorahoista. Surkeita jätkiä. Nielisivät kateutensa ja kestäisivät viimeviikkoisen äänestystilanteen kuin miehet.
1251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

BB-kauden suoraselkäisimmät miehet Harri, Marko ja Antti ovat Teron voiton kannalla.

Johan ja Jarmo ovat kateellisia rääpäleitä. Alex on Alex, Niko on Niko. Andreas on ihan omaa kastiaan. Jari-Matti oli Andreaksen aseenkantaja, Risto BB-kauden julkkisasukas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koko ajan v... kirjoitti:

Kateelliset Jarmo ja Johan kettuilevat koko ajan Terolle palkintorahoista. Surkeita jätkiä. Nielisivät kateutensa ja kestäisivät viimeviikkoisen äänestystilanteen kuin miehet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu