Puerto Plata,Puerto Ricossa

Hei,

kerrohan kokemuksiasi jos olet ollut kyseisessä hotellissa : )
Varasin kahden viikon reissun itselleni ja 13-vuotiaalle lapselleni ko huoneistohotelliin.
1287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pari vuotta sitten tuli vietettyä lomaviikko kyseisessä hotellissa. Ihan ok perushotelli kyseessä. Miinuksena kylläkin että oli todella sokkeloinen ja iso hotelli. sai vähän aikaa ihmetellä miten löytää mihinkin. Henkilökunta oli mukavaa ja meillä oli parvekkeelta mukavat näköalat merelle. Torakkaongelma meille tuli puolessa välissä viikkoa, kun torakoita alkoi löytymään vessasta ja astiakaapista. Henkilökunta kävi myrkyttämässä huoneen ja torakat sitten tulivat ulos piiloistaan ja kupsahtelivat huoneen lattioille. Hotellista 20 min matka rantaan ja kaupoille 10 min kävellen. Takseja kannattaa käyttää hyödyksi. Helppoa ja halpaa. Mukavaa loman odotusta teille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loa-mailija kirjoitti:

Hei,

kerrohan kokemuksiasi jos olet ollut kyseisessä hotellissa : )
Varasin kahden viikon reissun itselleni ja 13-vuotiaalle lapselleni ko huoneistohotelliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu