Vikoja vikoja

Palstalla Voyager-käyttäjät poraavat autojansa vikoja! Lopettaka jo pellet AmeriikanLadalla ajamisen!
2448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aja sinä pussikaljapelle sillä toiotapaskakorollallas vaan, ja pysy omalla kinkkikotteropalstallas.

Äänestä

Monta vuotta uskottelin,että Toyota on hyvä ja luotettava.Mut kun kävin koeajamassa chryslerin,
vaihtui toyota chrysleriin.
Yhtäkään toyotaa,ei tule meidän perheeseen enää.
Ennen ostan vaikka vanhan ladan,kuin toyotan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toy Ota kirjoitti:

Palstalla Voyager-käyttäjät poraavat autojansa vikoja! Lopettaka jo pellet AmeriikanLadalla ajamisen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu