Miten jakaa Kazaalla...

omia tiedostoja?
1362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ainakin kazaa lite k tapahtuu seuraavasti: Optionsista valitaan kazaa lite options ja sielta traffic välilehti. Kohtaa traffic valitaan jaettava kansio. Huomioi vielä, että ruudussa "disaple sharing files" ei saa olla ruksia. Lisäksi kohdassa limit pitää olla väh. 1 sekä uppiin, että downiin.
Harvinaista ja kiitettävää, että joku haluaa jakaa kazaalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Torttu kirjoitti:

omia tiedostoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu