millainen tv-out näytönohjain

kone 700mhz 384 rammia, xp:n käyttis.....millaisella tv out näytönohjaimella sais panasonic:in laajakuvatelkkuun (uusi 50hz) tietokone kuvaa.... vai tyydytäänkö vain tietsikan omaan näyttöön.... ???
1243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eieiei vaan KPS:ssä on myynnisstä semmonen pieni palikka joka laitetaa scarttiin ja siinä on tavallinen näyttölliitin.

Ja siitä valitaan joko video tai S-video.

Ja näytön ja TV:hen tulevan töpselimen väliin jakaja ja johto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


edullista kuvaa telkkuun ??? kirjoitti:

kone 700mhz 384 rammia, xp:n käyttis.....millaisella tv out näytönohjaimella sais panasonic:in laajakuvatelkkuun (uusi 50hz) tietokone kuvaa.... vai tyydytäänkö vain tietsikan omaan näyttöön.... ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu