mistä sais

Teholastun. Ja mitä maksaa?
3368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

parhaiten persereiästä

Äänestä
  • saat sen
    Kirjoittanut: zxcvccc 3.12.2008 klo 07.25


    parhaiten persereiästä

    Että sieltäkin voisi saada.
    Voi voi etpä tainnut tietää mitä tarkoittaa teholastu.

    Äänestä

Eli Jokke Hannulan autokorjaamo, Isojoenrannalla. Jokke asentelee niitä siellä. Kertoo varmaan hinnan ja asennushinnan yms. Mulle pantiin Digituning ja se ainakin on toiminut jo yli 60000 kilsaa moitteettomasti. Tuli vääntöä ja voimaa kunnolla lisää ja polttoaineen kulutus laski n. litran verran sadalla. Mulla on Vito 111 cdi, 9-henkilön tila-auto ja siinä sen tehoeron huomaa helposti.

Ps. www.digituning.com

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mersuun kirjoitti:

Teholastun. Ja mitä maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu