Lento-oravien

Sinne lento-oravien tappajien keskellekö pitäisi muuttaa täältä Helsingistä sinne lammikon rannalla olevaan "Saaristo"kaupunkiin. Mahtaa teillä olla paskat kohta housussa sen metsän keskelle rakennetun alueen kanssa, jonne ei kukaan muuta. Myykää se venäläisille.
9408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Liekkö tulee kaverille lähtö KPY:n pallilta vai onko osakkaiden tuki yhä? Ei ollut edes omalla maallaan mesomassa.

Äänestä
  • se tehdäänkin!!! Brändätään suomi ja muudään se ulkomaalaisille ja lähdetään itse vitt''' täältä!!!
    Kuka tänne jää masentuneita suomalaisia kattomaan, ei kukaan!!! Me emme ainakaan!!! Me aiomme NAUTTIA elämästä, eikä itkeä ja valittaa laskuista, säästä,
    paskasta duunista tai naapureista. Hah hah haa, vai muka network businnes system ei kannata??? Totta kait verkostoituminen on ainoa oikea ja tehokas tapa tehdä rahaa, unohtakaa paska duuninne ja valtio!!!

    Äänestä

Ei todellakaan tarvitse. Mieluummin pysy kaukana, äläkä pieraisekaan tänne päin. Täällä ei tuollaisia tyhjäpäitä tarvita.

Äänestä

ihmettelen mikä oli moisen avautumisen pointti. huvittava se ainakin oli.

Äänestä

Me osta kaikki deitän maat ja räjäytä kurre pois.

Äänestä

Ei tarvitse muuttaa ei. Pysy siellä missä olet. Myydään niille joille kelpaa.

Äänestä

Laji nimeltään lento-orava?? Onko se joku viiherpiipertäjien ja kukkahattutätien bongaama uuslaji suomen luonnossa?? Liito-oravat on tuttuja, mutta lento-oravat onkin jo sitten varmaan hiukan harvinaisempia?? Onko niillä siivet vai joku moottorisysteemi millä ne lentää??

Äänestä

lento-oravat pitääkin AINA hävittää ihmisten asuttamilta alueilta! firman johtaja teki ainoan oikean, miehen työn, mutta nythän siitä tietysti kaikki komukat ruikuttaa.

liitelijöistä ei ole mitään muuta kuin harmia ja turhia kustannuksia joka paikassa. niillä on koko siperia tilaa lennellä, joten vittuun vaan ja heti kaava-alueilta!

Äänestä
  • joka ei näe metsää puilta!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


murhaajat kirjoitti:

Sinne lento-oravien tappajien keskellekö pitäisi muuttaa täältä Helsingistä sinne lammikon rannalla olevaan "Saaristo"kaupunkiin. Mahtaa teillä olla paskat kohta housussa sen metsän keskelle rakennetun alueen kanssa, jonne ei kukaan muuta. Myykää se venäläisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu