Naisten vagina

Hei!
Olisin kiinnostununt kuinka herkästi naisen vagina kostuu. Meneekö siihen enemmän kuin viisi minuuttia jos hieroo koko ajan sormilla?
Entä miten apuvälineet? Kuten voiveittet yms.?
Kertokaa kokemuksianne
113487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

monet naiset tuntuu olevan sikäli jänniä, että eroottiset ajatukset kostuttavat heidät jopa hetkessä. on ihania likkoja, jotka eivät pidä siitä, että kundi alkaa kopeloida heti pimppiä, kuulemma kannattaa nuuhkia ja nuoleskella niskaa, huulia, kevyesti hyväillä rintoja, edetä hitaasti reisille ja kun tulet niiden väliin niin siellähän se upea kosteus tervehtii sinua!

Äänestä
  • mä kostun jo pienestä kosketuksesta.
    Kokoajan on tussu märkänä...

    1Äänestä

  • pervotyttö kirjoitti:

    mä kostun jo pienestä kosketuksesta.
    Kokoajan on tussu märkänä...

    Mite olis? irtoisko? Voisin nuolla ja hieroo sua vaikka tunnin... Keksi jatko ite...

    Äänestä

No yleensä se on kyllä niin, ettei tarvi koskeakaan, koska pervot ajatukset jo yleensä tekevät kosteaksi.

Äänestä

Pitikö laittaa tarkennukseksi tuo "Naisten", ettei kukaan vahingossa kerro miten herkästi miesten vagina kostuu?

Äänestä
  • Mä mietein iha samaa juttua. Täytyiskö kirjottaa aina juttuihin et "miesten penis".... =)

    Äänestä

hyvä että kysy niin olisihan outoo jos hän olisi kysynyt tyttöjen vaginoista? miehen penis ja pojan penis erona koko

Äänestä

Naisen vagina on semmonen että sinne kun laittaa peniksen ja nainen liikkuu niin että se menee sisään ja välillä ulos...päästään lähestulkoon samaan tunnelmaan kuin oman käden kanssa mutta joskus oma käsi voittaa kustannus tehokkuudesssa kun joutuu maksaan helposti niin paljon että eläkkeestä ei mitään käteen ..eikä voi ajella bussilla

Äänestä

Oma tyttis kostuu ainakin melkeinpä silmänräpäyksessä, kun hyväilen peukalonpäällä hänen klitoristaan.
Muilla tavoin kostumiseen menee jonkin verran enempi aikaa.

Äänestä

Kyllä nainen kostuu,kun työntää kielen syvälle pimppaan,aina toiminut.

Äänestä

No omasta kokemuksesta sanoen, pelkät ajatukset riittä. Useimiten ei tarvitse edes koskea vaan riittää että poikaystäväni pussaa tai halailee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pertti kirjoitti:

Hei!
Olisin kiinnostununt kuinka herkästi naisen vagina kostuu. Meneekö siihen enemmän kuin viisi minuuttia jos hieroo koko ajan sormilla?
Entä miten apuvälineet? Kuten voiveittet yms.?
Kertokaa kokemuksianne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu