maij@ lähtee talviunille hetkeksi :)

Olen poissa vahvuudestanne noin kuukauden. Toivotan valoa pimeään marraskuuhun teille kaikille :) Näkyillään taas..ei minusta niin vaan eroon pääse.
7529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miksi ilmoitat että olet kuukauden poissa? Rekistöröity nimimerkki sinulla kuitenkin on ettei kukaan voi sinuna siellä kuitenkaan esiintyä?
Ihmeellistä toimintaa...

Äänestä
  • tämä on
    "Chatin ilmoitustaulu
    Jätä ilmoitus kaverillesi, koska palaat chattailemaan Suomi24:n chattiin."

    Äänestä

  • ........ lue ensin ja puhu vasta sitten! : ))

    Äänestä

  • huoh... kirjoitti:

    tämä on
    "Chatin ilmoitustaulu
    Jätä ilmoitus kaverillesi, koska palaat chattailemaan Suomi24:n chattiin."

    ihmisellä jos ihan kaveriksi jotain sieltä tituleeraa ja jos niitä kavereita nyt on siunaantunut niin ihan varmana on viettänyt aikaansa chätissä huutelemalla ja hyvästelemällä muut ystävänsä ja veikkaan että monta tuntia? Jos sitten joku kyseistä henkilöä sattuu huhuilemaan niin kyllä joku muu vakkari"kaveri" ilmoittaa poissaolon...

    Äänestä

  • NaisaivoineN kirjoitti:

    ........ lue ensin ja puhu vasta sitten! : ))

    teenkin...
    Mene sinä vain sinne chattiin iltaasi viettämään ettei mene yöunet vai tulitko vasta?

    Äänestä

  • Ihmettelijä kirjoitti:

    teenkin...
    Mene sinä vain sinne chattiin iltaasi viettämään ettei mene yöunet vai tulitko vasta?

    ........ lue ensin;
    - jos ymmärrät: puhu
    - jos et: vaikene

    Älysikkösnää? : ))

    Äänestä

  • NaisaivoineN kirjoitti:

    ........ lue ensin;
    - jos ymmärrät: puhu
    - jos et: vaikene

    Älysikkösnää? : ))

    Saanhan minä "puhua" jos haluan ja missä haluan? Siirrän kysymykseni tuonne chat-keskustelun puolelle että saat rauhassa ilmoitella sisäpiirin kanssa mitä haluatte. Hyvänä esimerkkinä kun sätissä olette niin kerrotte kaikki liikkeet *kaivaa nokkaa* jne. muuta teille tärkeää? Pysy vaan nasevana ja tarkkana tästä eteenpäinkin niin pysyy ilmoitustaulu puhtaana uusista "kasvoista".
    Mukavia chatiltoja/päiviä jatkossakin... =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maij@ kirjoitti:

Olen poissa vahvuudestanne noin kuukauden. Toivotan valoa pimeään marraskuuhun teille kaikille :) Näkyillään taas..ei minusta niin vaan eroon pääse.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu