Koko K-1 World Grand Prix Finaali LIVEnä yksinoikeudella Eurosport Playerissa
Eurosport Player, Eurosportin netti TV palvelu, näyttää koko K-1 World Grand Prix Finaalin, joka on yksi maailman mielenkiintoisimmista kamppailu-urheilutapahtumista, LIVEnä ja yksinoikeudella 6. joulukuuta.
World Gp finaali käydään Yokohamassa kello 10.00-15.00 ja koko tapahtuma näkyy LIVEnä. Yleisesti tapahtuman voittajaa pidetään parhaana pystyottelijana maailmassa. Kilpailun voit nähdä vain Eurosport Playerin kautta!
K-1 on upea kamppailu-urheilumuoto jossa yhdistyvät mm. Muay Thain, Karaten, Taekwondon, Kickboxingin, Nyrkkeilyn ja muiden taistelulajien tekniikat. Kahdeksan maailman parasta K1-ottelijaa kohtaavat Yokohamassa 25 000 katsojan edessä. Ehkä suurimpana suosikkina tapahtumaan lähtee Hollannin Peter Aerts. Kolminkertainen Grand Prix-voittaja on kahtena viime vuonna ollut finaalin loppuottelussa.
Eurosport Player tarjoaa vuosittain yli 6000 tuntia LIVE urheilua Eurosport, Eurosport 2 ja Eurosport News –kanavilta. Playerissa on myös paljon kanavien ulkopuolista tarjontaa. Lisätietoja playerista löydät osoitteesta:
http://player.eurosport.com
K-1 Grand Prix Finaali!
Raek
0
631
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1273158Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk612805Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro352192Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1032108Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1301978Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva441951Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.101192Kristinoppi ja vähäkatekismus:
Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas67984Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville12955Valtuuston puheenjohtaja ei hallitse kokousta
Kemijärven kaupunginvaltuuston puheenjohtaja antoi teatterin pyöriä valtuustossa. Sosialidemokraattien Risto Korkalon pu77890