Tässä olisi sitten iha oikea uusi perjantai 13 päivä elokuvatraileri, joka ilmestyy elokuviin ulkomailla helmikuussa 2009 ja suomesta ei osata vielä sanoa päivämäärää, en malta odottaa, näytti tosi hyvältä=)
http://movies.yahoo.com/movie/1810022022/video/10962759
Perjantai 13 päivä remake 2009
Fanittaja19
4
484
Vastaukset
- janson
Kyllä ittelleni ens vuoden odotetuin jenkkikauhu näyttää erittäin hyvältä. Eikä ole edes suora uusinto ekasta osasta joten en tunne niin suurta vihaa kun remakeja kohtaan yleensä.
Ihan vain ehdottaisin, että warettaisitte leffan ensin ja vasta sitten miettisitte haluatteko todella tukea läpeensä pahaa ja korruptoitunutta remaketeollisuutta.;)
- Jaasoni
Katsokaa mieluummin alkuperäistä.
Voittaa 10-0.
- LOLmaster
Ootan sitä ittekki ihan hirveesti :D Olen nähnyt KAIKKI perjantai 13 leffat mooneen kertaan enkä aijo skipata tätäkään!
Jason rulez :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?1606586Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2064205PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w4872891- 322794
- 2012385
- 1862209
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1491528- 611400
Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.371334Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961151