muistathan kulta

tunteesi,
ettei käy niinkuin viimeksi...:*)
2364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noin yleisesti ottaen ei se omien tunteiden kertominen taida olla helppoa kenellekään.
Minkälainen itse olet, kerrotko aina kaiken...
älä nyt toista syytä siitä, jos hän ei ole uskaltanut kertoa sinulle tunteistaan. Ei hän sille mitään voi.

Äänestä

seuraavalla kerralla näyttää esimerkkiä tuosta viisaudestasi ettei käy niin kuin viimeksi? Näytä viisaampana tietä ja johdattele oikeaan suuntaan kertomalla tunteistasi niin ehkäpä toinenkin siitä rohkenee kertomaan omansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertoa* kirjoitti:

tunteesi,
ettei käy niinkuin viimeksi...:*)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu