loppumassa meillä parin vuoden sisällä, niin kertokaapa Ladamiehet, mikä on teidän suosikkinne seuraavaksi autoksi.
LADAN
myynti on
9329
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kiia ja Fiiatti löytyisi Konelasta
Jos myynti loppuu Suomessa, käydään vaikka itse hakemassa: http://www.incom-auto.ru/auto/vaz/
Eikä Lada Kalina ole mikään auto verrattuna 2107:aan.
totta, mitä epäilen. niin ei ole ajankohtaista vielä ajetella tuollaisia, koska ladamme kulkee vielä noi 20v ilman suurempia murheita. Ja sitten onkin jo siinä iässä että voi muuttaa vaikka Hönöluluun eläkepäiviksi, niillä rahoilla jotka on säästynyt edulisella autoilulla.
Menee siinä minulla ainakin 10v. ennen kuin tulee auton vaihto eteen.Venetsueelalainen tai Cuubalainen auto on ollut mielessä,mutta jos näitä ei saa niin Volvo tai Saab voisi tuulla kysymykseen.
Plug-In Opel Volt näyttäisi olevan mielenkiintoinen auto. Olisi hauska ajaa kaikki kaupunkiajot pelkällä sähkön voimalla - hiljaista ja mukavaa. Toivottavasti sähköautoissa päästään eroon kiisseliverosta.
mutta jos kakkosautoa tarvitsee, niin Alfa Brera.
että ladapalstalta löytyy vilpittömään keskusteluun halukkaita kirjoittajia. Uskon, että tulevaisuudessakin autoista löytyy meille kaikille ominaisuuksia, joiden vuoksi joudummme vaihtamaan mielipiteitä. Hyvää itsenäisyyttä kaikille autoilijoille.
kaikille finninaamoille
kunhan ei LADA toivottavasti en siihen enää ilinä sorru, vanhasta onneksi eroon päässeenä.