noh kokeillaas nyt täällä, elikkäs meillä on 6kk ikäinen englanninbulldoggi poika Brutus(lempinimi Nöppi)
ja olisimme nyt etsimässä Brutukselle mukavaa kaveriporukkaa Porvoosta, mieluiten jos kaikki poikabullien omistajat löytäisivät toisensa,meillä kun poika tykkää "pökkiä" niin suojataan ne tyttöbullit näin "vahingoilta".
meidän poika tykkää ihan kaikista, koirista ja kissoista ja lapsista ja vanhuksista eli kiva kaveri olisi tiedossa=)
meidän pikku poika kaipaisi kovasti kavereita ympärilleen, mutta niitä on vähän hankala löytää kun koirapuistot ovat useimmiten tyhjillään ja metsälenkillä ei kovinkaan montaa koiraa tule vastaan että jos sovittais vaikka 1-2 tapaamiskertaa viikossa näin aluksi.
ilmoittele jos kiinnostuit:
[email protected]
Bullikamuja säännöllisesti
iloisen enkkubullin omistajat
2
437
Vastaukset
- kutsutaan
bullterriereitä..
- aivan sama,onko väliä?
no voivoi..onpa kamalaa..ja kyllä englanninbulldoggejakin kutsutaan bulleiksi/enkkubulleiksi BTW..aivan sama..mene ja aikuistu äläkä kirjoita turhanpäiväisiä.
varmaan olet yksi palstan provoista..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä293035- 1191245
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu61047- 58961
- 66925
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26897Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä38871Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu161851Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65834Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75784