paras menomesta keskiviikkoisin

Ens viikon keskiviikkona kolmikymppinen mies tulossa savonlinnaan hotelloimaan. Minne kannattaa mennä oluselle?

Missä paras meininki ja suloimmat mimmit? =)
2704
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kanattaa ottaa oluset jo junassa.
Ja mennä kotiin, heti kun kyyti löytyy.
Paras meininki on, kun ottaa kotona, ja aivan yksikseen. Usko minnuu. Vältyt monelta....,

Äänestä

helvetissä "hotellointi"kohdettasi,savonlinnassa ei ole kerrassaan mitään,ellei kateellisia paskanpuhhujamulkkuja oteta lukuun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jaskavaan kirjoitti:

Ens viikon keskiviikkona kolmikymppinen mies tulossa savonlinnaan hotelloimaan. Minne kannattaa mennä oluselle?

Missä paras meininki ja suloimmat mimmit? =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu