palvelu todella hienoa soiteltiin puolin ja toisin ja minä asiakkaana olin se joka jäi tyytyväiseksi. Nämä naiset olivat todella mukavan tuntuisia ihmisiä.
Vaikka EU kieltää sukupuoliluokittelun. Minä paskat veisan EU:sta vaan kun meikkä miehilla ja meillä noisilla on vain eri sukupuolielimet.
Vaikka EU kieltää sukupuoliluokittelun. Minä paskat veisan EU:sta vaan kun meikkä miehilla ja meillä noisilla on vain eri sukupuolielimet.
Vastaukset 5
Vanhimmat
shit of adsl kallis ja monopolia hyväksikäyttävä paskakasa
sonera on monopoolin väärin käyttäjä. Tulevaa valokuitu systeemiä ei saa antaa pelkästään soneralle.
Olet ilmeisesti erehdyksessä soittanut johonkin maksulliseen "puhelintyttö" palveluun. Ne tytöt osaavat nämä roolileikit yllättävän hyvin. Hienosti ovat osanneet näemmä asettua Soneran asiakaspalvelun rooliin.
Älä hätäile...kun lasku puheluista tulee, ei se varmaankaan ole paljoa kalliimpi kuin jos olisit oikeasti soittanut Soneralle, sillä Soneran aspahan tunnetusti maksaa nykyään myös melkoisesti.
sonera ja sonera.
onneksi on tuo elisa.
en ole elisan asiakas,joten joudun kysymään,että onko asiakaspalveluun soittaminen ilmaista?
miten laskutus toimii?
Ei ole Elisan aspaan soittaminen ilmaista. Minne muuten nykyään on? Ei Elisaan, ei Saunalahdelle eikä Soneraankaan.