hotelli brasilia

marsu

moro!!oisko kellään kokemuksia hotelli brasiliasta ja paikasta yleensä. ja paikka oli playa de palma.kiitos valmiiks!!!!!

2

1538

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • don luis

      tulee meikäläiselle sieltä joka joulu.kiva mesta ihan rannalla.henkilökunta tosi mukavaa,ruuat hyviä ja edullisia.no uima-allas hieman pieni,mutta vieressä on meri.olen kahteen kertaan asunut siellä pari viikkoa.lyhyt matka lentokentälle,liikenteen melu ei silti häiritse.koko playa de palman edullisten ruoka-,ym paikkojen runsaus käytettävissä.palmaan vie bussi no. 15 sutjakasti.mitä vielä??suomenkieliset nettisivut.

      • käypänen

        paikka. parina keväänä olen ollut 2 viikon settejä. Voin suositella.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      370
      1498
    2. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      240
      935
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      74
      849
    4. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      815
    5. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      803
    6. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      40
      779
    7. 57
      722
    8. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      67
      706
    9. 59
      705
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      62
      691
    Aihe