vieläkin ajatukset karkaa aattelemaan sua välillä, vaikka yritän sitä välttää, pirun vaikea on vaan unohtaa, vaikka kaikki menikin miten meni eikä mun pääni ole siitä yhtään selvempi... mua vaan harmittaa niin paljon, ja jotenkin ikäväkin.. vaikka en tiedä haluaisinko edes nähdä sua enää, jos törmättäis jossain, juoksisin varmaan pakoon... =D
ihan pihalla...
M....
8939
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Alussa olis aina helpompaa tutustua heti kasvotusten, kun ei ole mitään odotulksia, mutta mikä pitkistyy, se mutkistuu.
jo jonkin aikaa, tuttujen kautta..ja ihan kasvotusten ollaan oltu..
Ja mä kyllä haluaisin tavatakin, enkä juokse karkuun. Ainakin luulisin niin.. :D Ehkä sä joskus saat pääsi selväksi ja tulet sitten mun luo? Mun tunteet on sua kohtaan niin vahvat vieläkin että ottasin sut takas, vaikka tässä aikaa on mennytkin.
Mun pitää parin tunnin päästä mennä, joten jos illalla täällä on jotain hylkäämisviestejä tms. niin tiedät sitten et ne ei oo multa. ;)
olisitkin just se ketä kaipaan...
Mä ajattelen ihan samalla tavalla kuin sinä. Eri henkilö tietysti kyseessä mut jännästi sä kirjoitat sen mitä mä kans ajattelen.
yrittänyt monilla eri nimimerkeillä kirjoittaa, mutta on aina joku, joka kirjoittaa myös sellasta, mitä minä, olen se vanha -57.
.....
olen aloittaja, 25v tyttö....