as teho

Paljonko on tullut rahahaa takas as teholta? Ny kun sai halvalla? Vahva veikkaus ei kiveekä.Hoitaako halvan ostajat autoilijoille/urakoitsijoille aiheutuneet kulut.Oliko takuut riittävät? asia ei mulle kuulu,mutta jossai lyötiin vetoa "paikka ei tiedossa". pitäs saada faktaa.
1540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

korvaa, kun mitään ei ole tapahtunut. Kilpailutus nyt vaan toimii halvimman tarjouksen periaateella. Laadusta viis, ja viistöistä, siinä meidän onnenluvut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kj seke kirjoitti:

Paljonko on tullut rahahaa takas as teholta? Ny kun sai halvalla? Vahva veikkaus ei kiveekä.Hoitaako halvan ostajat autoilijoille/urakoitsijoille aiheutuneet kulut.Oliko takuut riittävät? asia ei mulle kuulu,mutta jossai lyötiin vetoa "paikka ei tiedossa". pitäs saada faktaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu