Miten kahdesta tähdestä pääsee eteenpäin. Siinä on vaatekuvaussessio ja siinä pitää valita kolmen sarja: taiteellinen,viettelevä ja energinen. Mulla tippuu aina yksi puolitähteä alaspäin siinä. Valitsen kolmen sarjan ilmeisesti väärin... Eli kuinka ne valitaan jotta pääsisi seuraavalle tähtitasolle. Olen ollut jumittuneena tähän jo kauan.
Superstars pulma!
Jansku
4303
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ensin laitat haluamasi järjestyksen. Sitten katsot, tykkääkö kuvaaja sinusta. Kannattaa laittaa muistiin, mistä kuvaaja tykkää ja mistä ei, ja sitten valita toinen järjestys, ja tarkkailla uudelleen ja valita seuraava järjestys.
Toivottavasti oli apuu!
...
Valitse ensiksi kolmen sarjasta vaikka: taiteellinen, taiteellin ja taiteellinen. "Tuomari" arvostelee näytöksesi kolme kertaa (ajatus kupla tulee pään päälle). Jos siinä on vain simisi pään kuva, hän pitää esityksestäsi ja jos on rasti simin pään päällä, niin hän on pettynyt sinuun. No, pistä muistiin esim. näin: eka ajatuskupla: pitää, toka ajatuskupla: ei pidä, kolmas: ei pidä. No Nyt tiedät, että ensimmäinen oli oikein, eli oikea rivi alkaa taiteellisella. No, nyt kokeilet esim. näin: taiteellinen, viettelevä, viettelevä. Nyt "tuomarin" ajatuskuplat näyttävät näin: eka: pitää, toka: ei pidä, kolmas: pitää. Eli eka ja kolmas arvaus oli oikein. Nyt tietenkin oikea rivi alkaa taiteellisella ja loppuu viettelevään, eli keskelle täytyy kuulua energinen. Tämä on oikea rivi. Toivottavasti ymmärsit... Käytä tätä jatkossakin!
Mulle käy aina sama juttu joten jätän sen aina väliin en tee sitä koskaan ja suosittelisin sullekkin sitä ellet koko ajan jaksa nostaa sitä taas kahteen tähteen.