AMG

AMG logon, alkuperäisen tai vast. takaluukkuun W211 een. ja mitä kustantaa jos joku tietää.....! Thanks
2240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sä voit kuule työntää sen logon perseesees. Säälittävää kun pitää ajella vanhalla ylihintaisella vossikalla, missä on mittäri ruuvattu ja joku örvelö kussu ja yrjönny takapenkille. Se loppuunajettu nokivasara varmaan kulkee kovempaa kun laittaa sen logon takakonttiin. toivottavasti se ei ruostu irti.

Äänestä
  • Mukava kun on toyotalla (kuoppatutka) ajo sekoittanut jo lopunkin aineksen korvien välissä.

    Kivalta näyttää toyotan perässäkin jopa sol teksti, taitaa olla penkeissä jotain muutakin materiaalia kuin muovia sillä varustetasolla.
    Ei millään pahalla, on mullakin ollu toyota, mallia carina e ja 2.oi. oli ok mutta tuntui sekin liikaa corollalta joten vaihdoin jo silloin meseen ja nyt menossa jo 4s.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä saa kirjoitti:

AMG logon, alkuperäisen tai vast. takaluukkuun W211 een. ja mitä kustantaa jos joku tietää.....! Thanks

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu