minä surffailen netissä!!

sen 10h putkeen joskus. kuluuhan se aika,niinkin!!
menee se 5h pokerin peluuseen..ainakin mut hauskaa tää on joskus maistuu puulle tämäkin homma!!! välillää käydä naisissakin siinä sivussa netti suhteita löytyy nykyään paremmin kun paarista
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nuo redtuben sivut on parreeta viihettä näe aekamiespojalle, halavaks tulloo ja ei oo akka vinkumsa ko paenaa enteriii ni oo hilijaa...

tuollalipaatti-samppa aeka outoo, sillae nii

Äänestä

sinullakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joskus aina hmm kirjoitti:

sen 10h putkeen joskus. kuluuhan se aika,niinkin!!
menee se 5h pokerin peluuseen..ainakin mut hauskaa tää on joskus maistuu puulle tämäkin homma!!! välillää käydä naisissakin siinä sivussa netti suhteita löytyy nykyään paremmin kun paarista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu