MINNEHÄN VOISI

Lahjoittaa lasten villasukkia lapasia ja kaulahuivia.
2642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Seurakunta ottaa ilomielin vastaan vaatelahjoituksia ja toimittaa niitä eteenpäin ainaskin Kokkolaan saapuneille pakolaisille.

Eli soitas huomenna virastoon niin he kertovat missä heillä on vaatteiden vastaanotto

Äänestä

Kiitos viestistä ja hyvää Joulua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Lahjoittaa lasten villasukkia lapasia ja kaulahuivia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu