Kertokaa mitä mieltä ootte musta.
Olenko pissipää ?
mopoman
7368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
mieltä että ajattelematon räkänokka. Minä sen sijaan olen mielipiteitä lausuva ja ohjeita antava aikuinen. Jos ei järkevää sanottavaa ole olisitko hiljaa! Jos mielipide loukkaa, minä ainakin laittaisin vastineen.
Sinä taas lienet aikuinen, mutta mopoista sinulla ei tunnu olevan juuri minkäänlaista tietoa. Mielelläsi noita "tietojasi" kyllä täällä jakelet, se on sitten eri juttu kuinka paljon niihin kannattaa uskoa. Mielipiteet ovatkin sitten eri asia, niitä saa esittää ihan vapaasti, eivätkä ne voi olla vääriä.
kaikki sanottu ja väitetty perustuu AUTOTEKNIIKKAAN. Mopon tekniikka hieman erilaista mutta samaa nelitahtia tai kaksitahtia. Jos Autoteknikko puhuu paskaa, niin olkoon...Eiköhän kuitenkin jatketa sitä asiallista keskustelua!
mietit moisia. on liikaa niitä jotka pitävät aiheetta itseään hyvinkin fiksuina.
olet palstan nuorin ja tyhmin penikka, et oo koskaan mopoa nähnykkään. ainakaan jos viestejäs lukee. tieto taso on ihan amatööri tasoa
son oikkee
älä tuu tommosta paskaa kirjottaa tänne!!