tekijässä :
http://areena.yle.fi/toista?quality=hi&id=1712852
Katoitteko?
Eve
3
792
Vastaukset 3
- Ami.
Joo tuli katsottua. Täytyy sanoa, että saipa suomen yksinhuoltajavanhempien lapset kertaheitolla kasvot ja keulukuvan. Harvoin kuulee miehen puhuvan mediassa tälläisistä enemmän ja vähemmän vaietuista kohtaloista. Miehen työ Eve!
Parasta tässsähän on se, ettei Even esilletuomat omat periaatteet näytä olevan vain niinkuin usein on sananhelinää. Katselin tuossa kesällä sattumalta ennen Dingon keikan alkua kun tutunnäköinen mies iloisesti jakoi aikaansa ja huomiotansa yhdessä lasten kanssa leikkien ja ihmeellisyyksiä (benji) katsellen. lämmitti ihan oikeasti. Uskon, että tuolla pellavakatraalla on hyvät taustaeväät (niin isä kuin äiti) turvallista aloittaa taival tässä elämässä. - Peräsmies..
aikoo ns. työkseen tehdä kun leipätyö Dingossa loppui? Elättääkö soolokeikat suuren pesueen?
- !!!
Sooloa :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3361110Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.3971083- 102905
- 82817
- 78782
- 82746
- 50675
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui39670- 37666
- 45661