Hei,
kertokaas te kokeneet, mistä ja miten kannattaa hankkia retkiä Phuketissa? Onko joitain, mitä kannattaa välttää?
kertokaas te kokeneet, mistä ja miten kannattaa hankkia retkiä Phuketissa? Onko joitain, mitä kannattaa välttää?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
sieltä löytyy esitteitä jos vaikka minkälaiseen retkeen. Ja paljon halvemmalla kuin mitä Suomi järjestäjät tarjoo. Mä oon käyny pari, kolme kioskii katsoo samaa reissua ja siitä tietää ettei maksa mitään ylikalliita.
En kyllä tiedä mitä pitäs siellä välttää?, en oo koskaan törmänny sellaiseen. Kaikki reissut toiminu tosi hyvin, hotellilta hotelliin. Ja kalareissut hoitanu Jannelta.
Lisätietoo paikasta http://www.phuket.fi/midnight/sun/home.htm ,Asiantuntijoita paikalla illalla.
Tällä viikolla on odotettavissa riehuntaa joten kannattaa suunnata heti kalareisulle - varauksen voi tehdä myös muiltakin kuin Penalta, Jussilta, Kakelta esim. paikallisilta ns.perheyrittäjiltä.
Kelluntaliivien lisäksi voi hyvä olla ottaa luotiliivit tai ainakin päiväkypärä.
Ja ennen lähtöä kannattaa katsoa uutiset vielä kerran...
Ei rahat riitä matkalle. Kyllä minäkin olisin kitkerä asemassasi.