betlesin musiikki

Betles ei koskeen pystynyt uusiutumaan ja siksi osasis on nykyään UKssa tärkeämpi kuin beatles.

PInk Floyd uusiutui echoes ja dark side of the moon levyjen aikaan, beatlesillä tämä uusituminen jäi tekemättä.

Taisi jäädä happotrippi mc carneyllä päälle.

im mursu
3218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kategoriassa "Vuoden 2008 surkeimmat provoyritykset" viestisi on tällä hetkellä sijalla 3. Ei paha! ;)

Äänestä
  • PK ta voi 2000-luvullakin kuunella mutta beatles on sellsta happo musaa että yök.

    Äänestä

  • beatle 60 -lukua kirjoitti:

    PK ta voi 2000-luvullakin kuunella mutta beatles on sellsta happo musaa että yök.

    menkääs lapset muille palstoille !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei niin tärkeää kirjoitti:

Betles ei koskeen pystynyt uusiutumaan ja siksi osasis on nykyään UKssa tärkeämpi kuin beatles.

PInk Floyd uusiutui echoes ja dark side of the moon levyjen aikaan, beatlesillä tämä uusituminen jäi tekemättä.

Taisi jäädä happotrippi mc carneyllä päälle.

im mursu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu