Piti tekemän kopio autoon uudesta audioCDstä.
Olen tässä kesällä aiemmin tehnyt Burn -ohjelman Copy-toiminnolla ilman ongelmia. Nyt ilmoitti, että: "Unknown Disk Image ja Can´t determine disk format".
Onko (ilmeisesti) jokin suojaus nyt kehissä? Saako kopioitua jotenkin muuten? Vai mistähän kyse?
Levy itsessään on kunnossa.
Audio-CD
1
485
Vastaukset
- .......
Oletko vahingossa poistanut tiedostopäätteen tiedostonimestä. Virheilmoitushan sanoo ettei se tunnista image/levytiedostoa tai että se ei ole oikeassa formaatissa.
Voisiko olla myös niin että ohjelma on päivittynyt ja sen jälkeen kun olet tehnyt image/levytiedoston. Tiedän että kuulostaa hullulta mutta itselläni ainakin niin on käynyt yhden tärkeän itse tekemän opetus/esittely DVD kanssa niin ettei uudempi Nero 7 lukenut vanhemmalla Nero 6 ohjelmalla tehtyä image tiedostoa kunnolla vaan heitti polton jälkeen herjan ettei levyä poltettu oikein (ongelma korjaantui asentamalla koneeseen vanhempi Nero 6).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433037Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta613021- 422387
- 311873
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa831798Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251729- 481586
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä791307- 391270
- 791090