Kun panen naista ja minulla alkaa tulla, niin painan sormella naisen anusta. Yleensä nainen pääsee mukaan ja saa orkun ennen minua. Onx tää yleistä, että naisen anus on herkkä?
Kun katsoo noita naisten runkkuvideita, niin aidon orkun tunnistaa siitä, että anus "pumppaa".
Naiset kertokaa anuksen herkkyydestä.
Kun katsoo noita naisten runkkuvideita, niin aidon orkun tunnistaa siitä, että anus "pumppaa".
Naiset kertokaa anuksen herkkyydestä.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Nainen voi tietoisesti supistella alapäänsä lihaksia sillä tavoin, että se näyttää orkulta vaikkei sitä olekaan. Todella kiihottuneen naisen tuntomerkkinä on ihoreaktiot (punoittavia läiskiä eri puolilla kehoa, muistuttaa ulkonäöltään nokkosihottumaa). Minulla noita kirjavia läikkiä tulee eniten rintakehään ja reisiin sekä kasvoihin. Mutta oletkos huomannut tuollaista ilmiötä näissä pornovideoissa? Niin, eipä ole. Kyllä ne naiset osaavat muilta osin hyvin teeskennellä orkkua.
ettei kovinkaan moni nainen pysty orkkua teeskentelemään kovinkaan hyvin; siinä niiden lihasten supistelu on sen verran nopeeta.
Ja mulla ei kyllä ikinä oo mitään iho-oireita, että eipä voi siitäkään päätellä yhtään mitään.
Sen vaan sanon, että jos mun persaukseen tökkää sormella yllättäen, niin saatan tempasta päin näköä. Että en kehota kokeilemaan..