Kirkas valo

3257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

viikonloppusinko vain näet ufofa ja pikku-ukkoja ? Taitaa se valoilmiö tulla kossupullosi pohjalta, jota osoitat keittiön lamppua kohden. Pulloissa ne vihreät miehet asustelevat.

Äänestä

TOisethan väittää että parasta valohoitoa on kun on kirkkaalla tai ei niin chattaily tälleen.. valoa ja kaikkea.. tiedä sitte.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilmiö!!!! kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=WwlNPhn64TA&NR=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu