Seppäsen muorin

asushoussut on kuulemma taas Kiannan Kuohujen ejessä. Et viittis Eeero hakkee omias ppois. Ovat rumat, ja pessuakin kaipaisivat.
1608
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

epäilet?
Vaikka tietsikoihin on hurahtanutkin, niin ei kait hän Asuksen mainoshousuja ympäri kyliä viskele.
Jaah, mutta jakasko ne A:n miniläppärin kylkiäisinä jo housuja? Oisko housut olleet liian minikokoa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aekamiespoijjaan kirjoitti:

asushoussut on kuulemma taas Kiannan Kuohujen ejessä. Et viittis Eeero hakkee omias ppois. Ovat rumat, ja pessuakin kaipaisivat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu