En koskaan ikinä!

En koskaan tule tunnustamaan Jämsää.
Olen aina ja ikuisesti Jämsänkoskelainen.
Vihaan koko sydämestäni Jämsää.
4541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olla kokonaan sinun ongelmasi. Happane rauhassa omassa liemessäsi.

Äänestä

että, elämä on ihanaa kun sen oikein oivaltaa.

Äänestä

Koskelaiset on Koskelaisia....

Äänestä

idiotti. Et osaa edes kirjoittaa rakastamaasi asiaa, jämsänkoskelaisuutta, oikein.

T. Jämsänkosken jämsäläinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Skräblö kirjoitti:

En koskaan tule tunnustamaan Jämsää.
Olen aina ja ikuisesti Jämsänkoskelainen.
Vihaan koko sydämestäni Jämsää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu