Ahmin ihan kamalasti jokapäivä, sitten inhoan itseäni ja tulee huono olo, en kuitenkaan ikinä oksenna, en todellakaan. En voisi kuvitella edes seksiä mieheni kanssa, koska inhoan itseäni, itsetunto nollassa..
Esimerkki päivä.. lievä sellainen, koska yleensä en edes huomaa syöväni tai tiedosta määriä, kunnes kaapit ovat tyhjät..
aamu:kolme leipää ja hedelmä, eilisiä karkkeja jos on sattunut jäämään (sitten pitää lähteä töihin)
työpäivä:napsin kaikkea mahdollista mitä eteeni tuodaan, eväistä puhumattakaan
kotiin päästyä:3-6 leipää,hedelmä, puuroa, makaronia, keksejä ja karkkia...kaikkea mitä kaapin tarvikkeista voi valmistaa..
lopetan syömisen noin klo 22.30 kun menen nukkumaan. Minulla on pakko olla kokoajan jotain suussa, ihan mitä tahansa.. leukojeni on käytävä kokoajan.. purkka vain saa minut haluamaan syötävää..
Tänäänkin söin alle tunnissa 500g irtokarkkisuklaita.. kaiken muun ruoan lisäksi tietenkin..
onko BED ongelmani
3
1091
Vastaukset
- tryjuerwqrt5yu
Kyllä tuo BED :iltä kuulostaa.
Itse sairastan myös kyseistä syömishäiriötä. - :-(
Kuulostaa todella tutulta :( Munkin on pakko syödä jotain koko ajan, kaluan kaappeja ja tulen hulluksi jos en löydäkään mitään. Tämä tosin vain silloin kun olen yksin, seurassa yritän syödä mahdollisimman seesteisesti.
- tunteen..
Kun tulee se herkkuhimo, eikä kaapista löydykkään mitään. Siinähän tulee melkein hulluksi! Varsinkin kun menen kotiin perhettä katsomaan ja on tottunut, että siellä on aina herkkuja ja sitten kun niitä i olekaan niin pengon joka kaapin nurkan ja pussin. Aikaa voin käyttää tähän tunninkin..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi2432231Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos151440Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei141416Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko3711255Kysymys Kuhmolaisille
Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t22994Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin
”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist177881Ensi viikolla tulen takaisin
Ja käyn varmaan siellä monta kertaa. Monta mahdollisuutta nähdä jos olet siellä päin19816- 75772
Olen valtavan ihastunut
Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.57746Oon varma siitä
Että oot vain mun rahojen perään, nainen. Siks et kelpaa mulle, että joku helpompi. M-mieheltä101685