no, listatkaas kuluneen

tapahtumia, mitäs on jäänyt mieleen vai jäikö mitään?

Matkakeskus, dynamiitin kuivattelijat, bandiitit, lääkekuolemat - tuhottomasti rattijuoppousuutisia - jotain hyvää - ????????
3657
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämä mikään Mitä, Missä, Milloin riihimäkisten erikoispainos ole!

Äänestä

Aivan helvetin hyviä metalli bändejä ja keikkoja. Kiitoksia vain järjestäjille ja Escapelle!

Äänestä

Kautta aikojen ensimmäinen Riihimäki Rock oli vuoden paras juttu. Niin ja tammikuussa Riksun Rollissa esiintynyt Hanoi Rocks oli kans hyvä.Tais olla muuten ensimmäinen kerta (ja ikävä kyllä myös viimeinen)kun ko. bändi rixussa esiintyi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuoden riihimäkeläisiä kirjoitti:

tapahtumia, mitäs on jäänyt mieleen vai jäikö mitään?

Matkakeskus, dynamiitin kuivattelijat, bandiitit, lääkekuolemat - tuhottomasti rattijuoppousuutisia - jotain hyvää - ????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu