Tallennus epäonnistuu

Ohjekirjasesta tavattujen ohjeiden mukainen tallentaminen ei onnistu. Missä on vika?
2759
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

maininnut boxin merkkiä edes :(
Mutta heitetään nyt lonkalta, että et ole kytkenyt looppikaapelia paikalleen sinne boxin taakse. Looppikaapeli on n. 10 cm pituinen antennijohdonpätkä, jolla yhdistetään kaksi viritintä toisiinsa.

Äänestä

Mahdatko yrittää tallentamista digiboksilla, tallentavalla digitelevisiolla, tallentavalla dvd-laitteella tai ehkä vanhanaikaisella videonauhurilla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


R.Tos kirjoitti:

Ohjekirjasesta tavattujen ohjeiden mukainen tallentaminen ei onnistu. Missä on vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu