Jatkaisitko sä

valitusta sittenki ku/jos me oltais yhdessä? Istuisit sängyssä ja valittaisit kuin sä jo melkein olet pääsemässä yli ja kärsit kauheesti. Jos ei haittaa > ni mä varmaan kääntäisin kylkeä ja jatkaisin nukkumista. ***'''#"¤
2342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Epäkohdista puhuminen ei ole valitusta.
Vai onko parempi kadota sanaakaan sanomatta.

Se, ettei epäkohdista saa puhua, on alistamista.

Minä en todellakaan ole mikään turhasta valittaja.

Äänestä

ja pienen naurahduksenkin.

voi vain kuvitella sitä tilannetta kun on kaksi rakastunutta parisuhteessa ja toinen vaan "kyllä mä kohta pääsen sun yli, hyvästit iäksi!" ja toinen vaan mumisis jotain joo joo hyvää yötä ja kääntäis selkäänsä ja alkais kuorsaamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tota ----- kirjoitti:

valitusta sittenki ku/jos me oltais yhdessä? Istuisit sängyssä ja valittaisit kuin sä jo melkein olet pääsemässä yli ja kärsit kauheesti. Jos ei haittaa > ni mä varmaan kääntäisin kylkeä ja jatkaisin nukkumista. ***'''#"¤

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu