onks kymcot hyvii vai huonoi? kokemuksii.
onks mistään kotoisin
kymcoko
9926
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
huonojahan ne!
Koottereista kaikista parhaimpia.Kestää ja kulkee,hyvännäkösiä,ei vois enempää toivoa.
Onhan ne ihan hyvännösiä, mutta seksikkyys puuttuu.
Niisä ei ole mitään hyvää. Varaosia ja kaikkea muuta saa odottaa varmasti maailman kauimmin. Älä edes ajattele kyseistä laitetta, kun suomi on täynnä muita vaihtoehtoja.
Katsomassa moposportin sivuilla varaosia.. kyllä niitä nopsasti saa myös, jos jaksaa hakea..
Ei riitä vaikka on luettelossa, mutta niitä ei saa silti mistään, kun ei ole edes maassa, On meinaan kokemusta tosta vehkeestä ja pitkistä odotusajoista.
Voin tässä heti todeta että kymco on pas*a esim. käytännölliset ratkaisut eivat toimi mm. prikka hitsattu kiinni (ei saa pois helposti) huiput huonot ja vähän tehoa. Viritysmahdollisuudet lähes olemattomat, ikävä todeta että kaikki on kyseisessä mopossa (jos siksi voi sanoa) huonoa. Tytölle joka ei mopoista mitään tiedä voi valinta olla sopiva, Mutta ei itseään kunnioittavalle mopoilijalle. Vaihtoehtoja on muitakin, älä alennu!!
Toi on muuten vale, että kymcossa olis prikka hitsattu kiinni!Vaikea uskoa, kun ei siinä edes ole prikkaa(tai on varmasti jossain, mut ei nopeudenrajoittimena)Virittäminen tossa zx-50 käy helposti vaihtamalla rajoittamattoman holkin, jonka saa masco:lta.Sillä saa menemään mittarin mukaan noin 65km/h.Sitten jos vielä lyhentää sitä holkkia muutaman millin niin mulla se meni 85 alamäkeen ja 80 tasaisella ilman muita virejä.Toi rajoittamaton holkki maksaa muuten n.20 egee.
Varmasti on hyviä. Itselläni on ollut Kymco 2-vuotta. Ei ole ollut pienintäkään vikaa ajettu 10.000 Km.