Oltiin erossa pari kuukautta, jonka aikana tyttöystävä tapaili toista miestä. Kun palattiin yhteen sanoi ettei ollut miehen kanssa ollut sängyssä mutta kertoikin siitä noin kuuukausi että oli ollut seksiä.
Oli kiva mies ja ei oikein tiennyt olisiko halunnut vielä tavata. En tiedä mitä ajattelee nyt. Vakuuttaa ettei tapaa miestä.
Luottaisitteko?
kannattaako luottaa?
1
511
Vastaukset
- on tähän
asiaan vastata. Sillä oikeastaan vastauksen vain sinä tiedät,sillä sinä tunnet tämän kyseisen tytön.
Onko häneen voinut aikaisemmin luottaa?
Toisaalta itse näkisin asian näin että te olitte erossa,joten oli ihan sallittua tapailla muita ja harrastaa seksiä muiden kanssa.
Epäilen että tyttö suojeli suhdettanne ja sua kun ei kertonut seksistä. Ajatteli ehkä että suutut ja jätät. Tuntuu että häntä painoi asia ja halusi näin ollen sen sulle kertoa.
Mielestäni on hyvä että hän rehellisesti sen kertoi. Asiasta et voi hänelle vihainen olla,koska erossa silloin olitte.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee662231Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."61856Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2381380Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?216997En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71990Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.94983Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki22957- 20794
- 71775
Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin39760