AUTTAKAAAA :((

_____SÄRKYNYTENKELI___

Minun luottoni poikaystävään meni taas täysin !! Ennen hän teki sitä että vakoili minua koneellaan. jäi kiinni siitä kun alkoi puhumaan minulle että ketä pojat olivat mesessäni ! Nooh suhde jatkui... pian tulee meille 5v yhteistä aikaa.

En myöskään hyväksy sitä että hän katsoo pornoa... otan sen jotenkin pettämisenä... katselee toisia naisia ja vielä alasti.. ei .. sitä en voi hyväksyä!

Menimpäs sitten yksi kaunis pvä hänen koneelleen ja mitäs muuta löysinkään kuin pornoa . kuvia ja videoita. osa kuvista näytti että voisi olla hänen exiään (itse mietin näin.ei ole varmaa) ei näyttänyt pornosivuilta otetuilta. Ja wep videopätkä jossa tyttö masturboi itseään... se jäi myös vaivaamaan että mitä kaikkea hän puuhaa seläntakanani!!

Ja se mistä epäilen että hän on käynyt taas koneellani kun oli ottanut kuvia siskoistani äidistäni :O JÄRKYTYS!!! MITÄ IHMETTÄ ;O Ja muualta hän ei nuota kuviia voisi saadakkaan kuin minun koneestani, että siinä meni sekin luottamus!!


MITÄ TEEN.. OLEN AIVAN JÄRKYTTYNYT. Pitäisikö puhua asiasta , mutta samalla taas minä jäisin kiinni että olen käynyt hänen koneellaan ilman lupaa. Pakko olisi kuitenkin puhua koska haluan tuoda tämän julki!!!! OLEN TODELLA PETTYNYT JA MUSERTUNUT. AUTTAKAAA JOKU MINUA!! Mitä itse tekisit tilanteessa!! ??? :(

3

860

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • järkytyksesi

      Itse en pornonkatselua näe pettämisenä, mutta jos löytäisin tuollaista tavaraa mieheni koneelta, niin kyllähän se jäisi vaivaamaan ja paljon.

      Tuossa tilanteessa itse luultavasti ottaisin asian puheeksi. Sanoisit vaikka, että huomasit että joku on katsellut koneellasi kuvia ja halusit vain tarkistaa onko se ollut hän ja löysitkin sitten noita kuvia hänen koneeltaan. (Tiedostoihin jää aika ja päivämäärä, milloin niitä on viimeksi katseltu.)

      Kysyisit suoraan, mitä ne kuvat ja videot on, ja onko tuollainen hänestä oikein sinua kohtaan. Kerro järkytyksestäsi ja että luottamuksesi meni.

      Se, miten toimisin tämän jälkeen, riippuisi täysin siitä, miten mieheni reagoisi. Se luottamus nyt ainakin hänen pitäisi ansaita takaisin ja jos se ei onnistuisi, luultavasti sitä seuraisi ero...

      Voimia!

      • ......

        Tuollaisen vakoilemisen takia suosittelen, että kaikki laittaa tietokoneelleen erillisen käyttäjätunnuksen itselleen ja tyttöystävälleen. Eipä sitten muija paljon vakoile kun ei ole lukuoikeuksia tiedostoihin ja hakemistoihin.


    • .........

      Eli siis:

      "hän teki sitä että vakoili minua koneellaan. jäi kiinni siitä kun alkoi puhumaan minulle että ketä pojat olivat mesessäni ! "

      ja sitten:

      "Menimpäs sitten yksi kaunis pvä hänen koneelleen ja mitäs muuta löysinkään kuin pornoa"


      Paraskin syyttelemään toisia!! Itse et ole yhtään sen pafrempi kuin mistä toisia syytät, kaikenlisäksi olet sairaalloisen mustasukkainen. Sitäpaitsi mitäs itse pelehdit muiden jätkien kanssa siellä mesessä jos et kerran siedä hänen pornon katseluaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      120
      1396
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      131
      1022
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      37
      942
    4. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      96
      718
    5. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      713
    6. 32
      675
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      21
      632
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      23
      600
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      543
    10. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      12
      530
    Aihe