Ihan sinua varten nainen..

Eli vastaahan nyt. Juuri sinä kenellä on ne viime reissulta sinulle ostamani korvikset.
5536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jo jäähyväiset, luulin et vihdoinkin pääsen susta eroon, etkö voi jo jättää rauhaan. Pitääkö soittaa pollarille?

Äänestä
  • Minun kirjoituksia muiden viesteissä, helvetin puupää hinttari, soita mille vaan, vitun pösilö.

    Äänestä

  • Pakkomielteisesti näkee kirjoitti:

    Minun kirjoituksia muiden viesteissä, helvetin puupää hinttari, soita mille vaan, vitun pösilö.

    Minun kirjoituksia muiden viesteissä, helvetin puupää hetero, soita mille vaan, vitun pösilö. :DDD HAHAHAHAAAAA

    Äänestä

EI vastausta?

Äänestä
  • Tampio ja nettikyylä, minä en hae täältä tuntemattomilta vastauksia, sitä sinun vajaaälyisen urpon on vaikea tajuta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uusi viesti!! kirjoitti:

Eli vastaahan nyt. Juuri sinä kenellä on ne viime reissulta sinulle ostamani korvikset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu