Olen siis 25v. mies ja homma on siis tämä vanhatuttu.
kertokaahan miten kestäisin pitempään.
mitkään runkkaus konstit EI toimi.
Voiko lääkäristä saada jotain apua, kaikenlaista olen kuullut mutta kertokaahan jos jollakin on omakohtaista kokemusta.
Saman naisenkansssa ollut yli 10v, ettei ole edes mitään uutuuden kiihkoilua.
OISKO MITENKÄÄN MAHDOLLISTA SAADA ASIALLISIA VASTAUKSIA????
Tulen melkeen heti
8
3769
Vastaukset
- lekurissa.
ittelä oli vähän sama meno. Mälli lähti aina liian nopeasti. Lekurille -- sano suoraan, sulla on aivan liian kireä nahka. Tatti on sen verran iso. Sano tästä pätkä pois ja homma OK.
Näin tehtiin ja nut hommat toimii. - Seronilin
yksi sivuvaikutus on orgasmin viivästyminen. olen kuullut että tätä käytetään hyväksi juuri ennenaikaisen siemensyöksyn hoidossa.
- vaikuttava aine
on fluoksetiini, myydään myös muilla kauppanimillä kuin Seronil.
- ???
Määräävätkö lääkärit siis näitä mielialalääkkeitä ihan yliesesti näihin oireisiin?? Eikö niistä tule sitten mitään oireita ns. (ei sairaille ihmisille)??
- ilmaantua
??? kirjoitti:
Määräävätkö lääkärit siis näitä mielialalääkkeitä ihan yliesesti näihin oireisiin?? Eikö niistä tule sitten mitään oireita ns. (ei sairaille ihmisille)??
sivuoireita ihan samalla lailla kuin käytettäessä alkuperäiseen tarkoitukseensa, masennukseen, ahdistukseen jne. Muuta vaikutusta ei liene, ei laita pollaa sekaisin tai muuta.
En tiedä miten yleisesti käytetään tähän sivutarkoitukseensa, mutta sen tiedän että käytetään.
aivan päinvastainen "ongelma". Saa jyystää ja jyystää vähintään puolisen tuntia ennenkuin lastit saa liikkeelle. Sama ollut ihan nuoresta poikosesta asti, nyt ikää 40v. Eikä vaikutusta vaikka olis itse pamela alla.. kalun tuntoherkkyys vissiin aika huono. Mutta naiset kyllä tykkää, kun kestävyyttä on. Itse joskus haluis kyllä laueta herkemmin, mutta kun ei niin ei.
- joka osallistuu
½ tunnin pano ei oo mikään ongelma päinvastoin.
- loippo
Mää oon saanu norm. Aktissa elämässä vaan muutaman kerran vaimoni kanssa. Tod. näköisesti psyykkeestä johtuvaa tai jotain sellaista. Välillä kyllä tuntuu, kun toisella on miltein tajukankaalla. Ettei viellä kaveri laukeis...
Noh. Onneks meillä on mun varalle pikku jippoja, että pääsen mukaan sit myöhemmin. Elämä on laiffii:) Silloin kun se aika on.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "884209Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293203No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452340- 351358
- 10939
- 134921
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11770