Ravintolaan syömään

Huomenna ravintolaan syömään ja juomaan, pöytävaraus tehdään milläs muulla kuin huipputurvallisella Windows Vistalla.
4222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joko sulle maksetaan tai oot tulos terveydenhoidon alasajosta.

siks toiseks kyllä MUN XP:llä on huipputurvallista hoitaa mitä vain asioita.

Äänestä

Tervemenoa. Toivottavasti(?) ravintolan hissi ei mene jumiin tai tarjoilija kaadu. Ole varovainen, saatat vielä saada pöpön sieltä!

Äänestä

Mihin ravinteliin nyt ollaan menossa? Härän pystikseen? Onko se vielä olemaasa, siellä Espan kulmilla vai missäs se oli aikoinaan, Roballa?

Äänestä

visva ja uuden koneen jälkeen varaa syödä muuta kuin kaurapuuroa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pentti Nelonen kirjoitti:

Huomenna ravintolaan syömään ja juomaan, pöytävaraus tehdään milläs muulla kuin huipputurvallisella Windows Vistalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu